RECEPTY -test

Užijte si naše recepty v pohodlí Vašeho domova.

Blog

Obchod

Od prosince se u nás můžete těšit na věrnostní program na podporu prodeje čerstvé bio zeleniny a ovoce. Náš obchod Vám nabízí nejen čerstvé bio ovoce a zeleninu v nejlepší kvalitě, ale i produkty, které používáme v naší kuchyni i v běžném životě Ceny na webu Rawcha.cz berte jako orientační a telefonicky nebo přes email požádejte o aktuální. 1. Vždy čerstvé suroviny. Milujeme čerstvou zeleninu a ovoce. Známe dobře její fresh energii a proto objednáváme i čtyřikrát do týdne z těch nejlepších českých, německých, rakouských, španělských a italských Bio farem.

TOTUM SPORT 625,- Kč/ 10 Pytlíku po 20 ml
Při sportu díky fyzické zátěži a pocení ztrácíme minerály, což v praxi znamená, že se rychleji unavíme a stáváme se více náchylní ke zraněním. Bez správné hydratace naše svaly nefungují tak, jak mají. Proto je Totum Sport navržen tak, aby dodal a obnovil nezbytné minerály k zajištění optimálního zotavení atletů.
QUINTON Isotonic 900,- Kč/ 30 ampuli
QUINTON Isotonic vždy zachovává molekulární rovnováhu a svůj charakter „symbiotického prostředí“ – zcela PŘÍRODNÍ mořské vody (plazmy). Právě v tomto prostředí, kde musíme hledat počátky veškerého života na Zemi, tj. v izotonické mořské vodě, se poprvé objevily živé organismy. René Quinton napsal, že „organismus je skutečným živoucím mořským akváriem“.
Vyrábí se z mořské vody
QUINTON Hypertonic 900,- Kč/ 30 ampulí
QUINTON Hypertonic je PŘÍRODNÍ mořská voda z oceánu získávaná z oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum (TOTUM) mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské „biocenózy“. Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace.

Zdroj přirozeného přísunu minerálů prostřednictvím transmineralizace.
Spiralizér 1180,- Kč
Tento spiralizér (někdy nazývaný špagetovač) je perfektní doplňek do vaší kuchyně na výrobu nudlí a špaget ze zeleniny nebo ovoce.
Se třemi rychle a snadno vyměnitelnými noži můžete se spiralizérem rychle a jednoduše vytvořit svá oblíbená jídla pro svou rodinu a přátele ve velmi krátkém čase.
Jedná se o všestranný mixer, který nejenže dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocné dezerty, koktejly, pomazánky, zmrzliny, smoothie  apod.
Vysoce výkonný mixér se silným motorem 2,2 HP bez námahy a dokonale jemně zpracuje také mimořádně pevné suroviny.
Jedná se o nový všestranný mixér , který nejenže dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocné dezerty, pomazánky, pyré, zmrzliny, smoothie apod.
Kuvings je nízko otáčkový odšťavňovač s otvorem na celé jablko a s rozšířenou výbavou. Odšťavňování ještě nikdy nebylo tak snadné. Odšťavňujte celé ovoce a zeleninu
Sušička na ovoce Excalibur je vybavena sušícím systémem využívajícím horizontálního proudění vzduchu a nastavitelným termostatem. Sušička s 9-ti tácy a časovým spínačem
Voucher můžete využít na služby nebo na nákup, ale i na kombinaci nákupu se službami.
Voucher můžete využít na služby nebo na nákup, ale i na kombinaci nákupu se službami.
Voucher můžete využít na služby nebo na nákup, ale i na kombinaci nákupu se službami.
Voucher můžete využít na služby nebo na nákup, ale i na kombinaci nákupu se službami.
Plnohodná potravinová probiotika, která neobsahují gluten ani mléko. Výrazně zlepšují trávení a vstřebávání živin. ProbiotikaFriendly Force firmy HealthForce jsou extra stabilní a silné  živé organismy (obsahují 100 miliard živých probiotických kultur), které jsou odolné i vůči působení kyselin. Mají detoxikační účinek na tělo, protože zlepšují trávení a minimalizují tak toxické
BIO, RAW Kešu oříšky 290,- Kč/ 250 gram
Vitalvie Complete Power 911,- Kč/ Dóza
Kešu kakaove kousky v nektaru 309,- Kč/ pytlík
Drcene kakaove boby v nektaru 279,- Kč/ pytlík
BIO Lion´s Mane 801,- Kč/ Kra.
BIO Kustovnice 30g 56,- Kč/ Pytlík
BIO Kustovnice 125g 165,- Kč/ Pytlík
BIO Včelí pyl 434,- Kč/ Pytlík
BIO Yacon prášek 312,- Kč/ Pytlík
BIO a RAW FOOD Kale Chips, jsou výtečnou kombinací kadeřavé kapusty s oříšky kešu, wasabi křenem a tymiánem. Chipsy nejsou vůbec ostré ani pikantní, wasabi dodává těmto krásně křupavým chipsům jedinečnou a podmanivou chuť,
MSM prášek 356,- Kč/ Pytlík
Drcene kakaove boby indonesie 338,- Kš/ Pytlík
Kakaove boby indonésie 237,- Kč/ Pytlík
BIO Karob 178,- Kč/ Pytlík
Meine Base 75g 90,- Kč
Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou.
Složení: hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx
Meine Base 750g 535,- Kč
Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou.
Složení: hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx
Meine Base 2750g 1355,- Kč
Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou.
Složení: hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx
Máta se vyznačuje silnou, čistou, svěží mentolovou vůní. Je jednou z nejdéle používaných a nejvyhledávanějších bylin. Dr. Jean Valnet zkoumal účinek máty na játra a dýchací soustavu. Jiní vědci zkoumali účinky máty na zlepšování chuti a čichu při inhalaci. Dr. William N. Dember z University of Cincinnati studoval schopnost máty
Kadidlo 1199
Kadidlo má sladkou, hřejivou balzámovou vůni, která stimuluje a pozvedá mysl. Je užitečná pro vizualizaci, povzbuzení duchovního rozpoložení a koncentrace. Dodává odvahu, pomáhá soustředit myšlenky, překonat stres a beznaděj. Na Blízkém východě je kadidlový olej považován za posvátný a po řadu tisíciletí se používá při náboženských obřadech.
Citrón 420
Citrón se vyznačuje silnou, čistou a očišťující citrusovou vůní, která oživuje a pozvedá. Obsahuje 68 procent silného antioxidantu d-limonenu. Ve vodě má příjemně osvěžující účinek a může být prospěšný pro pleť.
Směs esenciálních olejů Stress Away™ od společnosti Young Living je přírodní prostředek, který pomáhá překonávat stresové situace v každodenním životě. Stress Away je prvním výrobkem obsahujícím jedinečnou uvolňující kombinaci esenciálních olejů z limety a vanilky.
Kopaiva 1698
Kopaiva, exkluzivní esenciální olej značky Young Living pocházející z Brazílie, přináší úlevu při problémech s klouby a žaludkem. Přírodní léčitelé tradičně využívají léčivé účinky kopaivy ke zklidnění podrážděné pokožky a ošetření štípanců od hmyzu.
Thieves 1349
Směs Thieves® vděčí za svůj vznik čtyřem zlodějům, kteří ve Francii okrádali oběti moru a chránili se přitom před nákazou aromatickými látkami z hřebíčku, rozmarýnu a dalších rostlin. Univerzitní testy této speciální směsi prokázaly, že je velmi účinná při posilování imunitního systému a celkového zdraví.
PanAway 1398
Směs PanAway® vytvořil Gary Young poté, co utrpěl vážné zranění vazů na noze. Podporuje krevní oběh, svaly a klouby a pomáhá udržovat normální funkci buněk.
R.C. 988
Směs R.C.™ obsahuje účinné esenciální oleje, které podporují dýchací soustavu a posilují přirozenou obranyschopnost organismu.
Směs Purification™ lze aplikovat přímo na pleť a použít k ošetření a zklidnění řezných ran, odřenin a štípanců od hmyzu. Při rozprašování pomáhá čistit vzduch od cigaretového kouře a nepříjemných pachů.
Di-Gize 1298

Di-Gize je směs olejů, u nichž výzkumy prokázaly pozitivní účinky na trávicí soustavu.

Peace & Calming® je jemná směs s příjemnou vůní. Při rozprašování pomáhá zklidnit napětí, pozvedá mysl, podporuje uvolnění a navozuje pocit hlubokého klidu. Její vmasírování do chodidel může být skvělou předehrou klidného nočního spánku. Směs Peace & Calming® je také zvláště vhodná ke ztišení a uklidnění dětí po náročném dni
Levandule 988
Levandule se vyznačuje svěží, sladkou květinovou a bylinnou vůní, která uklidňuje a osvěžuje. Jedná se o nejvšestrannější esenciální olej, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Skvěle se hodí pro zklidnění před spánkem; díky svým vyváženým vlastnostem však také pomáhá doplnit energii a životní sílu.

Směs Lady Sclareol™ byla navržena s důrazem na exkluzivní vůni. Vybraná kombinace nejaromatičtějších přírodních esenciální olejů s příznivými účinky na pleť činí ze směsi Lady Sclareol okouzlující a svůdný parfém.


Slique 998
Směs Slique Essence kombinuje účinky esenciálních olejů z grapefruitu, mandarinky, citrónu, máty a ocotey. Společně s vhodnou dietou a fyzickou aktivitou pomáhá při zdravém snižování hmotnosti. Látky obsažené v této směsi společně pomáhají aktivovat čichové receptory a mohou pomoci překonat pocit hladu a chuti k jídlu mezi jídly nebo během
Deep Relief obsahuje patentovanou směs esenciálních olejů, která ulevuje od svalové bolesti a napětí. Základem této hojivé směsi jsou esenciální oleje z máty, libavky, kopálu vonného a Palo Santo, jakož dalších bylin, které hrají nedílnou roli v podpoře na obnovu sil po cvičení.
ImmuPower 2418
ImmuPower™ je účinná směs esenciálních olejů, které svými vonnými a ochrannými účinky pomáhají zesilovat pozitivní energii.
Joy 1698
Joy™ je luxusní exotická směs s povznášejícími tóny, která vytváří přitažlivou energii a navozuje radost srdce. Při použití místo parfému nebo kolínské vody vydává směs Joy™ lákavou a neodolatelnou vůni, která inspiruje romantiku a soudržnost. Ve zředěné podobě osvěžuje a pozvedá mysl.
Dobromysl se vyznačuje těžkou, pronikavou kořeněnou vůní, která vzbuzuje pocity bezpečí. Významně podporuje imunitu a pomáhá při dýchání
Pomeranč 498
Esenciální olej z pomeranče se vyznačuje bohatou citrusovou vůní, která pozvedá mysl a současně uklidňuje. Pomeranč přináší pocit klidu a štěstí. Obsahuje velký podíl účinného antioxidantu d-limonenu.
Jasmín 3118
Jasmín se vyznačuje hřejivou, exotickou bylinnou vůní, která uvolňuje, zklidňuje, pozvedá mysl a zvyšuje sebejistotu. Jasmín má příznivé účinky na pokožku. Odedávna se používá pro svou romantiku a přitažlivost a pro vyvážení ženské tělesné energie.
Citrónová tráva se vyznačuje lehkou, svěží citrusovou vůní se zemitými tóny. Osvěžuje, omlazuje, povzbuzuje a nastoluje rovnováhu. Inspiruje a posiluje duševní čistotu. Citrónová tráva rovněž podporuje krevní oběh.

Common Sense™ je patentovaná směs esenciálních olejů, jejímž účelem je zlepšovat schopnosti racionálního rozhodování a přispívat k hodnotám, jako je wellness, záměr a hojnost.

Citrus Fresh™ je uvolňující a zklidňující směs oblíbená u dětí i dospělých. Obsahuje velké množství silného antioxidantu d-limonenu, podporuje imunitní systém a celkovou pohodu, povzbuzuje kreativitu a navozuje pocity radosti. Je rovněž účinná jako čistič vzduchu.
AromaEase 1384
Nová směs esenciálních olejů AromaEase od Young Living využívá účinných složek nacházejících se v esenciálních olejích ze zázvoru, kardamonu, máty peprné, fenyklu a máty klasnaté, a napomáhá tak uvolnit příležitostné napětí!
Valor II 1798
Valor II můžete použít v difuzéru jako zdroje inspirující a zklidňující vůně, nebo nanášet na pokožku, v tomto případě pocítíte, jak vás tato vůně posiluje a povznáší. Valor II obsahuje přirozeně se vyskytující sloučeniny, např. linalol, alfa-pinen, kamfen a limonen.

Směs Forgiveness™ obsahuje uklidňující a povznášející esenciální oleje, které společně pomáhají při osvobozování od bolestných vzpomínek a překonávání emocionálních překážek. Růst můžeme jen tehdy, když dokážeme odpustit a oprostit se od negativních emocí.


Thyme+ 569
Doplněk stravy s esenciálním olejem Thyme Plus (Thymus vulgaris) je koncentrovanou destilací tymiánu, klasické a oblíbené kuchyňské bylinky. Olej Thyme Plus můžete použít namísto sušeného koření do oblíbených jídel a je vždy snadno po ruce.
BIO a RAW FOOD Kale Chips, jsou výtečnou kombinací kadeřavé kapusty s oříšky kešu, wasabi křenem a tymiánem. Chipsy nejsou vůbec ostré ani pikantní, wasabi dodává těmto krásně křupavým chipsům jedinečnou a podmanivou chuť, kterou dokresluje jako bonbónek sušený tymián.
BIO a RAW FOOD Kale Chips, jsou výtečnou kombinací kadeřavé kapusty s oříšky kešu, wasabi křenem a tymiánem. Chipsy nejsou vůbec ostré ani pikantní, wasabi dodává těmto krásně křupavým chipsům jedinečnou a podmanivou chuť.
BIO a RAW FOOD Kale Chips, jsou výtečnou kombinací kadeřavé kapusty s oříšky kešu, wasabi křenem a tymiánem. Chipsy nejsou vůbec ostré ani pikantní, wasabi dodává těmto krásně křupavým chipsům jedinečnou a podmanivou chuť,
Somavedic Quantum 7260,- Kč
původní název „bílý“, je posílený Somavedic Lumen ( dříve Harmony ) pro umístění prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí, což je vhodné pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kde máme velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v
Somavedic Harmonie 7260,- Kč
obsahuje všechny funkce Somavedicu Lumen ( dříve Harmony ) a má doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace účinky nastávají během jednoho až tří měsíců.
Somavedic Atlantik 7260,- Kč
upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku a nedostatečný pitný režim. Dle zkušeností uživatelů Somavedicová voda vybuzuje pitný režim, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví.
Somavedic Medic 12100,- Kč
Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční střediska, masážní a kosmetické salóny a pro nemovitosti a statky větších rozměrů.
( inovace v roce 2014 a změna jména kvůli záměnám s přístrojem Somavedic Harmonie )
odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek.
Bio Pomeranče Valencia 176,- Kč/ 1 Kg
Bio Citróny 282,- Kč/ 1 Kg
Bio Mandarinky 136,- Kč/ 1 Kg
Bio Grep 206,- Kč / 1 Kg
Bio Ananas smooth cayenne 206,- Kč/ 1 Kg
Bio Ananas 96,- Kč/ Kus
Výtečný na šťávy v varietě s grepem a pomerančem.
Bio Jablka hana CR 48,- Kč/ 1 Kg
Bio Jablko Akane ČR 38,- Kč/ Kg
Bio Granátové jablko 35,- Kč/ Kus
Bio Jablka Rozela ČR 38,- Kč/ Kg
Bio Kiwi 98,- Kč/ Kg
Bio Mango Osteen zralé 205,- Kč/ Kg
Bio Cherimoya 240,- Kč/ Kg
Bio Kaki 225,- Kč/ Kg
Bluma modrá 59,-Kč/500 g
Bluma bílá 54,-Kč/500 g
Víno 69,-Kč/400 g
Meruňky 64,-Kč/500 g
Meloun Cantalup 99,-Kč/700 g
Kiwi zlaté 79,-Kč/250 g
Fíky 119,-Kč/200 g
Švestky 44,-Kč/750 g
Meloun Gallie 90,-Kč/900 g
Borůvky 99,-Kč/150 g
Mango žluté 109,-Kč/kus
Avokádo velké 79,-Kč/350 g
Jahody Bio 99,-Kč/500 g
Hruška Bio 89,-Kč/kg
Jablko Bio 79,-Kč/kg
Meloun Galia 99,-Kč/700 g
Meloun vodní 68,-Kč/kg
Avokádo Bio 39,-Kč/kus
Limetka Bio 49,-Kč/250 g
Grapefruit Bio 99,-Kč/500 g
Pomeranč Bio 64,- Kč/kg
Citrón Bio 34,- Kč/350 g
Guáva Bio 79,- Kč/kus
Obří Papája Bio 199,-Kč/kg
BIO Salat Římský ČR 37,- Kč/ Kus
BIO Salát ledový ČR 37,- Kč/ Kus
Bio Salát Batavia 59,- Kč/ Kus
BIO Salát hlávkový 49,- Kč/ Kus
BIO Mongold 399,- Kč/ Kg
Ideální do šťávy s mrkví, řepou, jablkem pro očistu jater
Bio špenát 151,- Kč/ Kg
Ideální na šťávu i pro Smootie, velký zdroj Bílkovin.
Bio Hlíva ústřičná 241,- Kč/ Kg
BIO Žampion hnědý 348,- Kč/ Kg
Bio Shiitake 922,- Kč/ Kg
Bio Mrkev purpurova 62,- Kč/ Kg
Bio Mrkev 55,- Kč/ Kg
Bio Paprika fialová 121,- Kč/ Kg
Bio paprika chilli 59,- Kč/ Kus
BIO Feferonky ostré 10,- Kč/ Kus
Bio Kedlubna fialová 42,- Kč/ Kus
Bio Kedlubna bílá 42,- Kč/ Kg
BIO Zelí červené 53,- Kč/ Kg
Bio Zelí kysané 670g 94,- Kč/ Kus
Bez konzervantu, Bez česneku a jiných cibulovin.
Bio Rajčata kulatá 109,- Kč/ Kg
BIO Cuketa 54,- Kč/ Kg
Ideální do šťávy, velice šťavnatá.
BIO Brokolice 174,- Kč/ Kg
Bio Květák 98,- Kč/ Kg
Bio Kurkuma čerstvá 488,- Kč/ Kg
Ideální proti parazitům.
BIO Zázvor 334,- Kš/ Kg
Ideální pro startovaní metabolizmu, do ranních šťáv.
BIO Celer řapíkatý 8ř,- Kč/ Kus
Bio Dýně Hokkaido 51,- Kč/ Kg
Bio fenykl hlíznatý 138,- Kč/ Kg
Bio Kukuřice čerstvá 35,- Kč/ Kus
Květák 100 Kč
Zázvor čerstvý Bio 59,-Kč/200 g
Salát hlávkový Bio 39,-Kč/kus
Ředkvičky Bio 39,-Kč/svazek
Rajčata na stonku Bio 79,-Kč/500 g
Okurka salátová Bio 59,-Kč/kus
Cuketa zelená Bio 39,-Kč/500 g
Cibule žlutá Bio 34,-Kč/500 g
Červená řepa Bio 34,-Kč/500 g
Celer bulva Bio 79,-Kč/kus
Brokolice Bio 49,-/kus