RECEPTY -test

Užijte si naše recepty v pohodlí Vašeho domova.

Blog

O NÁS

Milujeme nejen sebe, ale i Tebe.

KDO JSME

Jsme Vegani na Rawfood. Rozhodli jsme se žít zdravěji, tak abychom byli šťastnější a prodloužili si život. Jsme tvojí inspirací, ale i komunitou, která se rozrůstá po celém světě. 

CO DĚLÁME

Tvoříme zdravou Rawfood Restauraci, Cukrárnu s Fresh Juice a Wheatgrass Juice Barem. Denně i o víkendech pro Vás připravuje čerstvá jídla jedině z Bio surovin a přímo pro vaši objednávku. V pracovní dny u nás můžete ochutnat polední menu za výhodné ceny.

franciza

JAK TO DĚLÁME

S láskou k sobě, ale i k tobě.

1. Vždy čerstvé suroviny
Milujeme čerstvou zeleninu a ovoce. Známe dobře její fresh energii a proto objednáváme i čtyřikrát do týdne z těch nejlepších českých, německých, rakouských, španělských a italských Bio farem.
2. Jedině v BIO kvalitě a bez Chemie
V restauraci používáme pouze certifikované Bio nebo nejlépe Bio Dynamické produkty. Rádi bychom se cítili zdravější a šťastnější po celí svůj život, proto v restauraci používat pouze ekologické prostředky na čištění a úklid.
3. RAW, RAW, RAW
Méně znamená více, to k Rawfood pěkně pasuje. Rawfood suroviny, čerstvá zelenina a ovoce si nesou nepoškozenou genetickou a výživovou hodnotu, jsme si toho vědomi a proto používáme pouze RAW,RAW,RAW
4. S láskou k jídlu
Vtisknou pozitivní energií do jídla a do své práce, tak to už je velký Quantový skok. Víme jak nato a jsme si toho vědomi.

TO JSME MY

Náš tým tvoří jeden raw master chef, dva kuchaři a tři servírky. V restauraci nás však nejdeš jen ve dvou, maximálně ve třech. Jídlo a nápoje pro tebe tvoříme vždy čerstvé, dáváme si záležet a budeme rádi, když pochopíš, že vše trvá o maličko déle.

Raw Master Chef Tomáš
Raw Master Chef Tomáš
Master Raw Chef
Tomáš pracuje na projektu vědomě a aktivně už čtyři roky. Je nejen majitelem a šéf kuchařem, který tvoří všechny recepty na základě svých schopností, které získal od své sudičky při narození. Tomáš je  velkým inspirátorem a věčným optimistou.
Raw Chef Kuchařka Veronika
Raw Chef Kuchařka Veronika
Raw Chef
Veronika je nejen chemický inženýr, ale především úžasná kuchařka a milovnice hrášku. Na projektu pracuje s Tomášek od začátku a aktivně se podílí na tvorbě jídel.
Raw Chef Petra
Raw Chef Petra
Raw Chef
Petra je benjamínek v našem týmu. Je velkým ochutnávačem a specialistou na karbanátky